
Vi leverer kurver i ulike størrelser direkte til resepsjonen eller møterommet. Levering en eller flere ganger i uken, alt etter behov.
Kurvene inneholder alltid bananer, epler, pærer og en blanding av nøtter og tørket frukt. Resten av innholdet varierer etter sesong med blant annet kiwi, appelsiner, plommer, druer, physalis, nektariner, knaskerøtter eller sukkererter.
Vi lager også lekre gavekurver som passer glimrende til julegaver eller til andre anledninger. Kartongene er resirkulerbare, og vi tar dem gjerne i retur.
Jobbfrukt.no er varemerket på fruktabonnementer fra en landsdekkende gruppe bedrifter som tilrettelegger arbeid for mennesker med yrkeshemninger og/eller behov for oppfølging og bistand. Ved å tegne et abonnement støtter du verdifulle arbeidsplasser for arbeidstakere med tilrettelagte behov. Vi er kvalitetsgodkjente for pakking og distribusjon av fruktkurver og har lokaler som tilfredsstiller kravene som settes av Mattilsynet.
Her kan du bestille Jobbfrukt
Les mer om fruktpakking som arbeidstreningsområde her
OrbitArena as / Postboks 73, 2051 Jessheim / Telefon 63 94 11 00 / Telefaks 63 94 11 01 / post@orbitarena.no / Kart/beliggenhet